Чи враховується сума акцизного податку…..

Питання:

Чи враховується сума акцизного податку при роздрібній торгівлі (ПП на загальній системі оподаткування) в граничний обсяг доходу 1 млн.грн. для обов”язкової реєстрації платником ПДВ?

Відповідь:

Не включаються до доходу ФОП – загальника  суми акцизного податку з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.
Для ФОП, зареєстрованого як платник ПДВ, не включаються до витрат і доходу суми ПДВ, що входять до ціни придбаних або проданих товарів, робіт, послуг (п. 177.3 ПКУ).