Оплата праці: нарахування, оподаткування, виплата – 18 вересня

 

Договори ЦПХ на межі трудових.

Зміни в порядку розрахунку квоти 4% (з 19.06.2019р.). Кого і як перевірятиме Держпраці на дотримання законодавства про працевлаштування осіб з інвалідністю в 2019 році

або

 

 • ДАТА ПРОВЕДЕННЯ 18 вересня 2019 року
 • МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ м. Львів, готель “Львів” пр.Чорновола 7
 • АКЦІЙНА ЦІНА 430 грн. без ПДВ до 13 вересня
 • ПОВНА ВАРТІСТЬ 590 грн. без ПДВ
 • РЕЄСТРАЦІЯ 09:30 – 10:00
 • Час проведення 10:00 – 15:00
 • Кава-брейк 13-00 – 13-30
 • Лектори: Габрук Олена
 1. Оформлення працівника: постійний, тимчасовий та сезонний працівник; сумісники; практиканти; «квотники», «дистанційний» працівник – важливі «дрібнички». На що «полюють» контролюючі органи?
 2. Оплата праці – що включає та чим регламентована? Законодавчі норми та локальні документи роботодавця. Премії, доплати, надбавки та інщі соціальні гарантії коштом роботодавця.
 3. Порядок виплати заробітної плати за КЗпП: терміни виплати; порядок розрахунку термінів і штрафи за їх порушення; порядок виплати премій та додаткових виплат.
 4. Штатний розклад: нюанси складання та оформлення. Забезпечення мінімальних соціальних гарантій.
 5. Режими роботи – рівняння на КЗпП та ПВТР: обмеження та заборони на залучення окремих категорій працівників до деяких режимів роботи; нюанси документального супроводу. Ненормований робочий день та понаднормова робота.
 6. Норми та облік робочого часу: табель обліку робочого часу, графіки змінності та інші «кадрово-облікові» документи, що знаходяться в зоні контролю під час перевірок з різних питань.
 7. Визначаємо оплату за відпрацьований час; особливості оплати «переробки» при підсумованому обліку робочого часу.
 8. Індексація заробітної плати.
 9. Вирахування із заробітної плати – документальні підстави та обмеження у розмірі.
 10. Аліменти: види доходів, з яких аліменти утримуються і не утримуються; щомісячний звіт з аліментів;
 11. Виплати при звільненні працівника: строки розрахунку з працівником; нарахування і оподаткування середнього заробітку за дні затримки виплати «кінцевого розрахунку» звільненим працівникам; нарахування і оподаткування компенсації за затримку виплати «кінцевого розрахунку»; виплати після звільнення;
 12. ПДФО: заробітна плата чи додаткове благо – рівняння в оподаткуванні на організаційні та локальні документи підприємства;
 13. Оподаткування деяких «проблемних» доходів працівників: харчування коштом роботодавця, фуршети, шведський стіл; перевезення працівників до місця роботи; подарунки та путівки; спецодяг та інші засоби  з охорони праці на межі оподаткування; лікування, медичне обслуговування, поховання, навчання, підвищення кваліфікації; проїзні, роумінг працівнику, візитівки, чай, кава, вода, офісні смаколики та інше.
 14. Тенденції перевірок з ПДФО – 2019, про що свідчить практика та що необхідно врахувати роботодавцю при формуванні «соціального пакету» працівникам.
 15. ЄСВ: база нарахування, донарахування до мінімального ЄСВ; практичні аспекти застосування ставки ЄСВ – 8,41%; нюанси оплати «перехідних» лікарняних та їх відображення у звітності.
 16. Актуальна тема II півріччя 2019 року – проблемні питання зарахування працівників у виконання квоти 4%, практика перевірок. Нове у розрахунку квоти 4% (з 19.06.2019р.), як «не загубитися»  в «премудростях» облікової та середньооблікової чисельності працівників (на прикладах);
 17. Норматив створено, а працівника з інвалідністю – не має. Працюємо на упередження штрафів!;
 18. Працівнику встановлено/не продовжено інвалідність – послідовність дій роботодавця!
 19. Договори ЦПХ на межі трудових.