Семінар 31 січня м.Львів “Неприбуткові організації”

Неприбуткові організації:

фінансова та податкова звітність – 2018, важливі новаці  2019.

Оплата праці. Лікарняні по-новому.

Кадровий аудит назв професій та посад в НПО: приводимо у відповідність до класифікатора. Останні новини «трудових» перевірок.

 Лектор– Олена Габрук, практикуючий консультант з оподаткування, обліку, кадрової справи. Досвід консалтингової роботи – 19 років. Автор величезної кількості публікацій по податково – обліковій тематиці, в т.ч неприбутковим організаціям, в фахових бухгалтерських виданнях та ресурсах.

 • ДАТА ПРОВЕДЕННЯ              31 січня 2019 року 
 • МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ       м. Львів, готель Львів
 • ВАРТІСТЬ                               590 грн. без ПДВ
 • РЕЄСТРАЦІЯ                           09:30 – 10:00
 • Час проведення                     10:00 – 15:00
 • Кава-брейк                              13-00  – 13-30
 1. Особливості ведення бухобліку в НПО; наказ про облікову політику 2019, специфіка графіку документообороту; первинні документи в центрі уваги для оподаткування НПО;
 2. Складання фінансової звітності за 2018 рік (на прикладі: господарських операцій – оборотно-сальдова відомість – звітність);
 3. Трансформація показників фінансової звітності у Звіт про доходи НПО (на прикладі). Основні правила складання Звіту про доходи 2018;
 4. Важливе про неприбутковий статус – огляд основних роз’яснень ДФСУ;
 5. «Комерційні» операції некомерційної НПО – які операції є «ризиковими» в роботі НПО; придбання товарів, робіт, послуг коштом працівника НПО – чи є податковий ризик?
 6. Головні зарплатні акценти 2019;  штатний розклад, посадові оклади, ПДФО, ВЗ, ЄСВ по основних виплатах НПО в 2019р.;
 7. Лікарняні по-новому: від нарахування до виплати; коли лікарняний листок не підлягає оплаті? Електронний реєстр лікарняних.
 8. Важливе про кадровий облік в НПО: прийняття на роботу без помилок; строковий трудовий договір – коли можливе його укладання і наслідки переукладання; сумісники.
 9. Керівник НПО на добровільних засадах – можливо, але є застереження…
 10. Приводимо назви професій та посад в НПО у відповідність до класифікатора.
 11. Цивільно-правові відносини в НПО.
 12. Саме головне про «трудові»  перевірки: що потрапить в поле зору контролерів в 2019р., види перевірок, стратегія і тактика під час перевірок. Мінімальні державні гарантії. Коли штраф в 1 МЗП  може перетворитися на 10 МЗП за кожне порушення. Розгляд практичних ситуацій.