Семінар 25 березня “ФОП – особливості роботи в 2020 році”

ФОП – особливості роботи в 2020 році:
РРО- новації. Тотальна фіскалізація розрахункових операцій. Програмні РРО. Облік залишків запасів. Первинні документи.
Новий фінмоніторинг (з 28.04.2020р.)
Новий порядок трудових перевірок (з 31.12.2019р.).
Нові штрафи за порушення трудового законодавства (лютий 2020р.)

 

або

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ 25 березня 2020 року
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ м. Львів, пр. Чорновола 7; гот. Львів
ПОВНА ВАРТІСТЬ 590 грн. без ПДВ
РЕЄСТРАЦІЯ ⏰ 09:30 – 10:00
Час проведення ⏰ 10:00 – 15:00
Кава-брейк ⏰ 13-00 – 13-30
Лектор: Габрук О.Г.

 

 

 1. Податкові нюанси загальної та спрощеної систем  оподаткування. Ризики та переваги. Головні облікові регістри ФОП. Планування «перехідних» операцій при зміні системи оподаткування.
 2. Первинний документ в житті ФОП. Чому первинка важлива для «єдинників»? Основні реквізити та інші важливі позиції, що перетворюють папірець в первинний документ.
 3. Облік залишків запасів у всіх ФОП – чому це важдиво?. Інвентаризація запасів. Організація обліку та документального супроводу руху запасів за місцями їх зберігання.
 4. Розрахункова операція. Як визначити місце здійснення розрахунків по окремих видах діяльності? Інтернет – торгівля. Нюанси фіскалізації розрахунків платіжними картками. Вплив місця,  способу розрахунків та передачі товарів і надання послуг на визначення розрахункової операції.
 5. Новації Законів № 128 та 129 в дії. Кому обов’язково застосовувати РРО з кола ФОП – «єдинників» з 19.04.2020р.,01.10.2020р. Хто вони – ризикові види діяльності? Для решта – контроль за 1 млн. грн. доходу.
 6. РРО апаратний та програмний.  Оцінюємо переваги та недоліки  ПРРО.
 7. Правила роботи з ПРРО: програмне забезпечення обслуговування, отримання діапазону фіскальних номерів, робота в режимі онлайн. Реєстрація  ПРРО та початок та завершення роботи.
 8. Що робити, якщо зник інтернет – нюанси роботи в режимі офлайн, часові обмеження. ПРРО розбився чи вийшов з ладу – пропало ВСЕ, або що робити далі.
 9. Розрахунковий документ паперовий та електронний. До чого необхідно підготуватися продавцю та покупцю при використанні електронного розрахункового документу.
 10. Звіт по РРО. Паперовий та електронний Z- звіт: нові правила подачі.
 11. Штрафи – 2020.
 12. Як ФОП скористатися нормами Закону про РРО на свою користь. Де є шпаринки роботи без РРО і РК або без РРО, але з РК.
 13. Операції з готівкою. Вартісна межа розрахунків. Оприбуткування готівки ФОП.
 14. Платіжні картки в житті ФОП: корпоративні та особисті. Обмеження НБУ на використання КПК для власних потреб ФОП відмінено, але питання на контролі банків  залишились.  Чи дійсно є ризики зняття готівки для власних потреб через КПК і які документи банк може запросити у ФОП для ідентифікації операції. Системний аналіз постанов НБУ 2019-2020рр., що обмежують використання КПК.
 15. Новий фінансовий моніторинг (з 28.04.2020р. – новий Закон № 361). Важливе для роботи ФОП.
 16. Облік трудової діяльності працівника, фізичної особи – підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі.  Постанова КМУ від 27.11.2019 р. № 1084  в практичній роботі ФОП.
 17. Новий порядок трудових перевірок з 31.12.2019р. Суттєві зміни:
 • тільки виїзне інспектування;
 • коли не допуск інспектора пройде без штрафів для роботодавців? що маємо вимагати, а що – просити;
 • оновлені підстави для інспектування; з яких джерел Держпраці «черпає» інформацію для перевірок; що відслідковує податкова під час своїх перевірок і яку інформацію надає Держпраці; інфа від ПФУ, центру зайнятості, статистики, місцевих органів самоврядування; які показники аналізуються по усіх видах звітності;
 • проведення перевірки не можливе – як тепер виходити  з ситуації?
 • підготовка роботодавця  до перевірки: інструктажі працівників, супроводжуючий працівник; контроль «внутрішніх» джерел інформації; пильнуємо роботу інспектора з документацією ,тощо;
 • актування виявлених порушень; приписи; підписання або оскарження;
 1. Нові трудові штрафи – 2020: кому зменшення, а кому попередження! Новий порядок застосування штрафів.

Не зволікайте!

🔷В процесі реєстрації учасникам передаються всі звітні документи.

🔷 Як завжди ознайомимо учасників з найважливішими бухгалтерськими та податковими новинами.

🔷 Кожен учасник отримає від лекторів конспект та презентацію семінару.

🔷Учасники семінару отримають відповіді на свої запитання (не забувайте про можливість завчасно направити свої запитання лекторам).

🔷 А також Вас чекає розіграш чудових подарунків.!!!

Реєструйтесь – буде цікаво!!!

☎067-3-705-705

☎093-515-46-94

office@akros.com.ua